Kurumsal Kimlik
Sigorta şirketleri yerine müşterisinin temsilcisi olmayı, poliçe satışını değil müşterisini memnuniyetini esas alan Efor Sigorta; kısa zamanda sektör en’lerinden birisi haline geldi.15’ten fazla sigorta şirketi ile iş ortaklığı yaparak; kasko, trafik, sağlık, konut gibi çok kullanılan sigorta ürünlerinin yanında; seyahat, nakliyat, ferdi kaza gibi alışılandan farklı birçok sigorta branşında detaylı olarak çalışmasını yürütmektedir.

Efor Sigorta; sigorta hizmetleri kapsamında karşılaştırmalı fiyat ve hizmet analizi yapar. Müşterilerine ekonomik Online teklif ve poliçe oluşturarak, kargo ile ücretsiz gönderimini sağlar.

Sigorta alanında uzmanlaşmış, aktif bilgi ve donanıma sahip, deneyimli kadrosu ile 7/24 danışmanlık hizmeti vermekte, her türlü talepte çözüm odaklı hareket etmektedir. Müşterisinin her seferinde aynı danışmanla iş takibi yapabilmesine ortam hazırlar. Hasar anında en hızlı desteği verebilecek donanıma sahiptir.

Efor Sigorta müşterilerine daha kaliteli ve en hızlı şekilde ulaşabilmek için; Türkiye genelinde şubeleşmeye başlayarak, sektörde önemli bir adımı da atmış bulunuyor.EFOR Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Anasayfa | Hakkımızda | Şube Başvurusu | Poliçem Bittiğinde Haber Ver | İletişim